Śledź nas w mediach społecznościowych
Imię i Nazwisko
Preferowana płeć
Pies
Suczka
Jeszcze nie wiem
Nie ma znaczenia
Preferowany kolor
Blenheim
Tricolour
Nie ma znaczenia
Jak długo możesz czekać na szczenię?
Chcę szczeniaka jak najszybciej
Do 3 miesięcy
Do 6 miesięcy
Do roku
Nie ma znaczenia
Wystawy, terapia czy towarzystwo?
Dlaczego cavalier?
O Tobie
Rodzina
Tryb życia
Warunki domowe
Czy chcesz nam jeszcze coś przekazać?
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nie ma nic cudowniejszego niż pierwsze chwile z wymarzonym szczenięciem w nowym domu. Ale droga do tego pięknego momentu jest czasami znacznie dłuższa niż mogłoby się wydawać. Cavalier King Charles Spaniel to mała rasa, w której liczba szczeniąt w miocie rzadko przekracza 6 maluchów, a najczęściej rodzą się mioty po 3-4 szczeniaki. Dlatego warto dać sobie więcej czasu na znalezienie swojego szczeniaka.

Każdy miot w naszej hodowli jest starannie przemyślany i długo planowany. Chcąc, by naszym maluchom było jak najlepiej w nowych domach, to my proponujemy szczenię, które najbardziej pasuje do danej rodziny i spełnia jej oczekiwania. Dlatego aby para szczenię-rodzina mogła być idealnie dobrana, prosimy wszystkich potencjalnych Nabywców o wypełnienie poniższego formularza. Pozwoli nam to poznać Państwa potrzeby i dzięki temu być może to właśnie nasz maluch trafi do Państwa rodziny. 

Trzeba się liczyć również z tym, że czasami na wymarzonego szczeniaka trzeba będzie nieco poczekać.
W związku z tym prowadzimy listę oczekujących, która pozwoli nam się zwrócić właśnie do tych osób w pierwszej kolejności, gdy tylko szczenięta pojawią się na świecie. UWAGA! Nie decyduje kolejność przesyłania formularzy. Dla naszych maluszków wybieramy najlepsze rodziny.  

Wszystkie nasze szczenięta posiadają metryczkę Związku Kynologicznego w Polsce, która uprawnia do wyrobienia rodowodu. Maluchy są czipowane i szczepione stosownie do wieku. Do nowych domów wyruszają w wieku ok. 10 tygodni. Starannie dbamy o socjalizację naszych maluchów, a między 3 a 16 dniem życia poddajemy je Wczesnej Stymulacji Neurologicznej. 

Formularz dla Nowych Rodzin

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli poznać Cię lepiej, co pozwoli nam dobrać maluszka do Twoich oczekiwań.