Śledź nas w mediach społecznościowych

Lorem ipsum

Preferowana płeć
Pies
Suczka
Jeszcze nie wiem
Nie ma znaczenia
Preferowany kolor
Blenheim
Tricolour
Nie ma znaczenia
Jak długo możesz czekać na szczenię?
Chcę szczeniaka jak najszybciej
Do 3 miesięcy
Do 6 miesięcy
Do roku
Nie ma znaczenia
Wystawy, terapia czy towarzystwo?
Dlaczego cavalier?
O Tobie
Rodzina
Tryb życia
Warunki domowe
Czy chcesz nam jeszcze coś przekazać?
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nie ma nic cudowniejszego niż pierwsze chwile z wymarzonym szczenięciem w nowym domu. Ale droga do tego pięknego momentu jest czasami znacznie dłuższa niż mogłoby się wydawać. Cavalier King Charles Spaniel to mała rasa, w której liczba szczeniąt w miocie rzadko przekracza 6 maluchów, a najczęściej rodzą się mioty po 3-4 szczeniaki. Dlatego warto dać sobie więcej czasu na znalezienie swojego szczeniaka.

Każdy miot w naszej hodowli jest starannie przemyślany i długo planowany. Chcąc, by naszym maluchom było jak najlepiej w nowych domach, to my proponujemy szczenię, które najbardziej pasuje do danej rodziny i spełnia jej oczekiwania. Dlatego aby para szczenię-rodzina mogła być idealnie dobrana, prosimy wszystkich potencjalnych Nabywców o wypełnienie poniższego formularza. Pozwoli nam to poznać Państwa potrzeby i dzięki temu być może to właśnie nasz maluch trafi do Państwa rodziny. 

Trzeba się liczyć również z tym, że czasami na wymarzonego szczeniaka trzeba będzie nieco poczekać.
W związku z tym prowadzimy listę oczekujących, która pozwoli nam się zwrócić właśnie do tych osób w pierwszej kolejności, gdy tylko szczenięta pojawią się na świecie. UWAGA! Nie decyduje kolejność przesyłania formularzy. Dla naszych maluszków wybieramy najlepsze rodziny.  

Wszystkie nasze szczenięta posiadają metryczkę Związku Kynologicznego w Polsce, która uprawnia do wyrobienia rodowodu. Maluchy są czipowane i szczepione stosownie do wieku. Do nowych domów wyruszają w wieku ok. 10 tygodni. Starannie dbamy o socjalizację naszych maluchów, a między 3 a 16 dniem życia poddajemy je Wczesnej Stymulacji Neurologicznej. 

FORMULARZ DLA NABYWCÓW

Formularz dla Nabywców